Ez a 300ml-es OMU system OSPULLER OSMS300 Habspray kifejezetten elektromos és telefonkábelek szerelésére lett kifejlesztve, különösen beltéri használatra. A termék célja, hogy jelentősen, akár 70%-kal csökkentse a kábelek súrlódását a szerelés során, ami megkönnyíti és gyorsítja a munkát a védőcsövekben, mint például 16, 20 vagy 25 mm átmérőjű csöveknél.
Főbb jellemzők:
Súrlódáscsökkentés: Akár 70%-kal csökkenti a kábelek súrlódását, ezáltal megkönnyítve a telepítést a hullámos csövekben.
Védőcsövekhez használható: Alkalmas 16 mm, 20 mm és 25 mm átmérőjű hullámos csövekhez.
Biológiailag lebomló: A termék környezetbarát, 100%-ban biológiailag lebomló, így nem jelent környezeti terhelést.
Nem mérgező: Biztonságosan használható, nem tartalmaz mérgező anyagokat, így nem veszélyes sem a telepítőkre, sem a környezetre.
Kiszerelés: A habszivacs 300 ml-es formában érkezik, amely elegendő mennyiséget biztosít több szerelési feladathoz.
Ez a termék ideális választás a telepítők számára, akik gyorsabbá és könnyebbé szeretnék tenni a kábelek szerelését, miközben fontos számukra a környezettudatosság és a biztonság.