924215slab Nagy teherbírású beütőék SLA B 24-215/100 M16, horganyzott – prémium megoldás
A 924215slab Nagy teherbírású beütőék SLA B 24-215/100 M16, horganyzottegy megbízható és sokoldalú termék, amely ideális választás különböző felhasználási területeken.
Az SLA B 24-215/100 M16, nagy teherbírású beütőék egy klasszikus, csavarral ellátott dübel nagy terhelésekhez repedezett és nem repedezett betonban. A repedezett betonra vonatkozó ETA-értékelési opció1, az R120 tűzállósági osztály és a szeizmikus terhelésnek kitett rögzítésre vonatkozó C1/C2 osztályú értékeléssel ez a dübel a tökéletes biztonságos megoldás.
Ezenkívül 8.8-as acélminőségből áll. A beépített műanyag gyűrű megakadályozza a dübel elcsavarodjon, és lehetővé teszi a rögzített betonfelület közötti hézagok áthidalását.
Az SLA süllyesztett fejjel (SLA C) vagy hatlapfejjel (SLA S) is kapható.
Előnyök
- Magas minőség és tartósság
- Könnyű használat
- Széleskörű alkalmazhatóság
Felhasználás
A 924215slab Nagy teherbírású beütőék SLA B 24-215/100 M16, horganyzott ideális választás mind szakemberek, mind otthoni felhasználók számára.